mapa-zdrapka-kredowa
  • mapa-zdrapka-kredowa
  • mapa-zdrapka-kredowa
  • mapa-zdrapka-kredowa
  • mapa-zdrapka-kredowa

Mapa Zdrapka Kredowa

109,00 zł
Mapa zdrapka kredowa służy do zdrapywania jak i pisania po niej ścieralnym białym mazakiem. Na mapie podpisane są kraje, stolice i oceany. Dodatkowo znajdziesz na niej specjalne miejsce do zapisywania notatek. Lubisz zdrapywać mapę i odkrywać nowe miejsca ? A czy kiedykolwiek miałeś pragnienie pisania po swojej mapie? Jeżeli tak, to ta mapa jest dla Ciebie.
Ilość
Obecnie brak na stanie

Znudziła Ci się mapa zdrapka świata i szukasz oryginalnego prezentu dla podróżnika? Mapa zdrapka kredowa z pewnością zaspokoi wymagania na ciekawy prezent dla podróżnika.

Co to jest mapa zdrapka kredowa?
Mapa zdrapka kredowa to elegancka i stylowa mapa ścienna do zdrapywania i pisania. Tak jak na klasycznej mapie zdrapce możesz na niej zdrapywać kraje, które odwiedziłeś i nadawać jej barwny kolor, schowany pod zdrapką. Oprócz mapy świata do zdrapywania, może ona służyć jako mapa świata tablicowa to pisania ścieralnym mazakiem. Mapa zdrapka tablicowa ma podpisane kraje oraz stolice. Dodatkowo znajdziesz na niej opisy oceanów.

Jak korzystać z mapy zdrapki tablicowej?

W zestawie znajdziesz biały pisak ścieralny, którym możesz pisać po mapie, planować podróże, zapisywać wspomnienia. Mapa zdrapka tablicowa, może również służyć jako oryginalna tablica do zostawiania notatek. Na mapie możesz dowolnie pisać, ścierać i zmieniać swoje plany. Pozwala na jednoczesne zapisywanie swoich planów podróżniczych jak i śledzenie odwiedzonych miejsc, poprzez zdrapanie foli.

Dla kogo jest mapa zdrapka kredowa?

Mapa zdrapka kredowa, to oryginalny prezent dla podróżnika, który od mapy oczekuje czegoś więcej niż tylko zdrapywania krajów. Jest to również oryginalna ozdoba do salonu, pokoju, dla osób, które lubią mapy lub podróże.
Mapa zdrapka kredowa jest wysokiej jakości i została wyprodukowana w Anglii.

Zastanawiasz się gdzie kupić mapę zdrapkę w Krakowie? Tylko u nas, szybki odbiór osobisty: mapa zdrapka świata Kraków.

LL22111907

Opis

Szerokość
82,5cm
Wysokość
59,5cm
Materiał
papier, laminat, kolorowa folia
Uwagi
Aby uzyskać najlepsze efekty, nie pisz na folii
Język
angielski
Inne cechy
Do mapy dołączony jest kredowy długopis

Specyficzne kody