mapa-zdrapka-vip
search
  • mapa-zdrapka-vip
  • mapa-zdrapka-vip
  • mapa-zdrapka-vip
  • mapa-zdrapka-vip
  • mapa-zdrapka-vip

Mapa Zdrapka VIP

139,00 zł
Ilość
W magazynie

Otrzymujesz niezwykłą mapę świata ze zdrapką. Kraj po kraju, odkryj warstwę osłaniającą kontynenty i stwórz swój osobisty zapis podróży.


MAPA ZDRAPKA VIP

Designerska perełka wśród map. Powstała z myślą o najważniejszych osobach. Tuba mapy jest rozsuwana, matowa, z dyskretnymi zdobieniami. Mapa jest czarna, a wszystkie lądy zostały pokryte najwyższej jakości złotą zdrapką. Dedykację możesz wpisać na eleganckiej zawieszce.
Mapa przedstawia polityczny podział całego świata. Każdy ląd ma swoją indywidualną paletę barw. Kontynent europejski został wyróżniony w dodatkowym powiększeniu.


ODKRYJ CUDA ŚWIATA!

Mapa zawiera 21 największych atrakcji turystycznych świata. U dołu znajdują się piktogramy z atrakcjami wpisanymi na listę dziedzictwa UNESCO. Zdrap je i znajdź na mapie. Odkryj nazwy, rysunki i znajdź na mapie cuda natury, architektury i kultury światowej. Poznaj m. in. podwodne muzeum, zatopione miasto, cudowne ogrody oraz zachwycające budowle, które powinny być celem Twoich kolejnych podróży!


ZAWIEŚ MAPĘ W POKOJU!

Udekoruj pokój montując mapę do ściany lub wieszając ją w ramce. Dzięki temu z łatwością będziesz mógł wracać do wspomnień związanych z podróżowaniem.

Do mapy dołączona jest zawieszka z miejscem na dedykację, atrakcyjny i przyciągający design.

Zastanawiasz się gdzie kupić Mapę Zdrapkę w Krakowie? Tylko u nas, szybki odbiór osobisty:

Mapa Zdrapka VIP Kraków

0160-85920

Opis

Szerokość
70cm
Wysokość
50cm
Materiał
gruby lakierowany papier, złota zdrapka
Język
polski
Wysokość tuby
55cm
Średnica tuby
6cm